Založ si blog

Zvláštny deň

Dnes som zažila dva zaujímavé zážitky. Prvý, zablokoval si ma na Facebooku kamarát, aspoň som si myslela, že je kamarát.  Ja som vedela, že sa názorovo nezhodneme, ale vždy sme sa bavili o turistike, prírode, kamarátoch, takisto na Facebooku zverejňujem len takéto témy, tak to doteraz nevadilo. No v poslednom čase som pár krát likla švagrinej videá s Uhrikom a párkrát som napísala zopár ostrých viet na túto vladu.  No v živote by ma nenapadlo, že má niekto za to blokne a ešte človek s ktorým sa normálne rozprávam.  Nuž nenarobím nič, asi si musím začať znova čítať Švejka, ako hovoril môj muž, je tam všetko múdrosť sveta, čo sa týka ľudských vzťahov.

Druhý, bola som so psom v hore, nechávam ho tam voľne behať,  chodíme po takých častiach hory a v takých časoch, keď tam nikto nie je. Oproti mne išli dvaja chlapci, jeden asi 10, druhý 8 rokov, zakričala som im, že sa nemusia báť psíka, že nič neurobí. Ten starší to začal mladšiemu vysvetľovať – po ukrajinsky. Tak sa ich pýtam, či sú tu tak sami. Vraj mama v magazíne a oni pošli v les. Tak sme sa potom slovensko-rusko-ukrajinsky rozlúčili.

 

Ivan Mládek – vizionár

19.06.2022

Medvědi nevědi, že turisté nemaj zbrane, až jednou procitnou, počíhaji si na ne. Ktovie od koho sa to dozvedeli 😀

Medveďa do každého paneláku

18.06.2022

Dnes som si prečítala, že medveďa zbadali ženy vo vinici pri Nitre, kde sa nikdy medvede nevyskytovali. Prečítala som si komentáre a prišla som k tomuto názoru, že treba medveďa do každého paneláku. Prečo? Moja dcéra bola tiež zástanca tých, čo v človeku, ktorý chce nejakú reguláciu zvierat, nepriateľa. Aké sú krásne tie malé diviačiky, ako ich môžu ti hnusní [...]

Robia si z nás srandu?

16.05.2022

Najmladšia ide na strednú školu. Zložila prijímačky, ale nedostala sa na školu pre nedostatok miesta. Rozhodnutie nám prišlo cez Edupage. Bola nám ponúknutá možnosť poslať odvolanie cez Edupage, tak som to urobila, veď aj prihlášky sa posielali cez túto stránku. Pekne som oskenovala odvolanie, lebo tam musel byť môj podpis a poslala cez internet. Dnes mi dala škola [...]

Dmitrij Medvedev

Medvedev: Nápad trestať krajinu s najväčším jadrovým arzenálom je absurdný, ohrozuje to ľudstvo

06.07.2022 20:32

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev v stredu varoval svet pred snahou postaviť Rusko pred tribunál za jeho inváziu na Ukrajine.

Richard Sulík, SaS

OĽaNO hrkútalo, Sulík bol tvrdý, Kollár rezolútny: Túto psychiatriu treba už ukončiť

06.07.2022 19:05

OĽaNO prišlo so zmierlivým tónom, SaS s ultimátom. Čo na to zvyšní koaliční partneri? Kollár poslal odkaz obom stranám.

rocco morabito interpol ndrangheta

Brazília vydala do Talianska významného bossa kalábrijskej mafie 'Ndrangheta

06.07.2022 17:32

Podľa vyšetrovateľov bol Rocco Morabito od 90. rokov jedným z hlavných organizátorov nelegálneho obchodu s kokaínom medzi Latinskou Amerikou a Talianskom.

Jozef Viskupič

Viskupič sa opäť uchádza o post trnavského župana, má podporu politických strán

06.07.2022 16:44

Pri hodnotení aktuálneho volebného obdobia Viskupič spomenul piešťanské letisko, ktoré podľa neho terajšie vedenie zobralo hrobárovi z lopaty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 391
Celková čítanosť: 1106838x
Priemerná čítanosť článkov: 2831x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy