Je to pravda?

Včera som si v komentároch prečítala všeličo, čo som nenašla v správach ani na jednom portály. Takže sa pýtam.  Je to pravda?

1. Vraj pri infikovaných nad 65 rokov sa v štatistikách počíta každý 4 krát.

2. Vraj v Košiciach umrelo po očkovaní už 36 dôchodcov v domove sociálnych služieb.

Sú to hoaxy alebo pravda?

Ešte jedna moja malá konšpirácia. Kedysi si znižovali základ dane podnikatelia tak, že kamarát mu dal faktúru na práce alebo materiál, ktoré nikto nedodal, alebo si podnikateľ narobil kopec firiem, kde si prelieval kapitál. Čo ak sa musíme testovať pre to isté. Že nebolo dodané celé množstvo testov, iba vyfakturované. Stále sú nadhodnocované množstva testovaných aj pozitívnych, čísla nesedia, starostovia sa búria. Veď aj  decembri sa neuskutočnilo testovanie, lebo Sulík nedodal testy. Ale podľa počtu kúpených testov a uskutočnených  testovaní, malo byť na sklade dosť testov. Čo keď nejde o kvalitu testov, ako si mnohí myslia, ale množstvo. Lebo, keď skončia a dosiaľ nakúpili 30mil. a sklady budú prázdne, ťažko  to budú vysvetľovať. Tá kvalita sa bude dať ťažko dokázať, ale chýbajúce milióny testov?

Preto nás neustále cvičia?

Pani politici,

16.05.2024

neviem, či už ste si uvedomili, čo ste spôsobili svojimi nenávistnými heslami a hecovaním spoločnosti. Už sa nikdy nebudete môcť len tak pohybovať pokojne medzi ľuďmi, už nikdy si nebudete podávať ruku s niekým, aby ste sa nebáli, či tam nemá zbraň, nebudete môcť sa otočiť k niekomu chrbtom bez strachu. Smiali ste sa zo Slovákov, že sú konzervatívni, že vedia [...]

Pas

24.10.2023

Tak som si bola vybaviť nový pás, starý som mala pár rokov prepadnutý, tak je najvyšší čas na nový. Čo keď si zmyslím cestovať po svete? No a tam má čakala novinka, musím dať odtlačky prstov, ako zločinec. Celý život pracujem, platím dane, aj tak sa správajú ku mne ako k zločincovi. Je zaujímavé, že imigranti nepotrebujú ani pas, ani žiadne doklady a nieto ešte [...]

Čo mi vadí

17.10.2022

Vadí mi, ako po tej streľbe urážajú strelcových rodičov. Vôbec si neuvedomujú, že chlapec bol pubertiak a to je obdobie, kedy sebe lepšia výchova môže zlyhať. Je to obdobie vzdoru. Chalan má 18 si myslí, že môže všetko, že mu rodičia nemajú a nemôžu rozkazovať. Búri sa a je v opozícii. Najmä ak je vysoko inteligentný, tak sú pre neho jeho rodičia sú starí, [...]

Trump

Trump pre Reuters: Nie je jasné, či Irán ešte má jadrový program

13.06.2025 21:26

Izrael v piatok podnikol útoky na Irán, ktoré podľa najnovšieho vyjadrenia izraelskej armády zasiahli asi 200 cieľov vrátane jadrových a vojenských objektov.

SR Pečovská Nová Ves, Robert Fico

Fico telefonoval so Stockerom, s rakúskym spolkovým kancelárom plánuje neformálne stretnutie

13.06.2025 20:04

Premiér tlmočil ľútosť a sústrasť v súvislosti s tragickými udalosťami na strednej škole v meste Graz.

pavel  simecka  valasek  korcok

Predstavitelia Progresívneho Slovenska sa stretli s českým prezidentom Petrom Pavlom

13.06.2025 18:43

PS tvrdí, že je pripravené urobiť maximum pre obnovenie poškodených vzájomných vzťahov.

Ústava SR

Komisár Rady Európy: Slovensko by nemalo prijímať ústavné zmeny porušujúce ľudské práva

13.06.2025 18:14

Poslancov vyzval na dodržiavane zásad právneho štátu a ľudských práv všetkých obyvateľov Slovenska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 1304893x
Priemerná čítanosť článkov: 3270x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy