Založ si blog

Mám otázku

Mám otázku na Matoviča, ako mám naučiť môjho psa, že ho nemôžem chodiť venčiť na lúku, ktorá je 200 m od nášho baráku. Ako ho mám presvedčiť, že musí kadiť na chodník, aj keď som ho učila, že to nesmie, lebo vláda nám zakázala ísť ďalej od domu ako 100m.
Nechápala som to, do prírody môžme, ale so psom len 100m. Ale už mi to došlo, väčšina starých ľudí má psíka a chodí sa s ním prechádzať, stretávajú sa s ostatnými ľuďmi, podebatia, posťažujú sa. Účelom tohto nariadenia je úplne odizolovať starých ľudí.
Už za nami nemôžu naše deti, vnuci, kamaráti. Nemôžeme ísť na cintorín.
Ale pozrime sa do sveta. Futbal v Maďarsku, 10- 15.000 návštevníkov, Giro di Italia- davy kolo cesty, volebné mitingy v USA takisto davy ľudí a u nás ani návšteva cintorína. Prečo, však keď nás rúška vraj dokážu ochrániť pred koronou, tak prečo nemôžeme ísť orúškovaní na cintorín. Alebo sú rúška len pre okrasu a pre plebs. Veď ani Sulík ho nemal, keď išiel z reštaurácie a Matovič vyzerá, že ho má len pred kamerou.

Sila ženy

29.11.2020

Včera som videla film o detstve Dolly Parton. To je druhý film, ktorý som s ňou videla. Prvý sa tuším volal „Oceľové magnolie“. Obidva na mňa silne zapôsobili. Rozprávali o láske ženy k deťom, k mužovi. V tom je jej sila, v láske, láskavosti, nežnosti, oddanosti. Nie v tom, že sa chce vyrovnať mužovi a kľaje, pije, že by sa za to nehanbil ani posledný [...]

Nebojíte sa ?

25.11.2020

Pýtam sa. Nebojíte sa páni členovia vládnej koalície? Pozrite sa, čo sa deje po vašom testovaní v DSS- kách. Celé DSS sú nakazené, tam vyše 150, tam 50, inde 20 nakazených, pritom testy mnohým napriek tomu, že už mali príznaky, ukázali, že sú negatívny. A tak sa pýtam, či sa nebojite, že budete súdení za genocídu? Čo keby ste nad tým porozmýšľali, kým [...]

Pekného Mikuláša

22.11.2020

Práve som sa dozvedela, že Matelko nám pripravil Mikulášske prekvapenie, nemýľme sa, žiadne cukríky, sladkosti alebo nebodaj vitamíny, nie on nám pripravil na Mikuláša ďalšie kolo testovania, zase „dobrovoľné“ a o dva týždne znova. Tak, aby som rýchlo nakúpila darčeky a urobila predvianočné nákupy. Vyzerá to, že do nového roka sa nepohnem z domu. [...]

Patrik Šnajdr

Člena gangu 'štvrtáci' previezli do SR, čaká ho dlhoročné väzenie

01.12.2020 09:37

Patrik Šnajdr bol odsúdený pre založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny, hrubý nátlak a vydieranie.

17. november, spomienka, protesty

Potrestal koronavírus Bratislavu za protesty alebo ide o hru čísiel?

01.12.2020 07:42

Viac ako dva týždne po protestoch 17. novembra v Bratislave výrazne vyskočilo číslo nakazených koronavírusom. Bola to len hra čísiel či trest za protesty?

ČR Praha Vianoce Trhy Obmedzenia koronavírus

Mikuláš bude v Česku oranžový

01.12.2020 06:47

Česi sa po šiestich týždňoch lockdownu vo štvrtok dočkajú vytúženého čiastočného uvoľnenia.

koronavírus, lyžovanie, Nemecko

ONLINE: Lyžiarska sezóna straší aj WHO, zvyšuje riziko nákazy

01.12.2020 06:15, aktualizované: 09:11

Lyžovanie nie je problém, tým je prenos koronavírusu na letiskách, v reštauráciách či preplnených lanovkách, varuje WHO pred lyžiarskou sezónou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 291
Celková čítanosť: 738364x
Priemerná čítanosť článkov: 2537x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy