Založ si blog

Nerozumiem tomu

Mečiar bol ževraj diktátor, a za jeho vlády sa nepolievalo, proti Ficovi demonštrovali niekoľko mesiacov a tiež ani polievanie ani plyn na demonštrantov. A máme dve vraj maximálne demokratické vlády – Radičovej a Matelka a dve demonštrácie, jedna proti Gorile a jedna proti Covidu a polievanie demonštrantov je tu, dokonca prvé sa konalo pri 10 stupňovom mraze. V Bielorusku trvalo pár mesiacov, kým sa „diktátor“ Lukašenko odhodlal k takýmto demokratickým opatreniam a naša „demokratická“ vláda hneď pri prvom pokuse využila tieto prostriedky.
Keď v Amerike BLM zapaľuje auta, rozbíja výklady, tak to demokratická opozícia a pokojne demonštruje. U nás ani nerozbijajú, nezapaľujú autá, aj tak sú nazvaní výtržníci.
V žiadnom prípade sa nepôjdem dať otestovať a nedovolím ani deti, môj muž je chorý, ja nepotrebujem, aby sme domov doniesli nejakú pliagu. Videla som fronty v tomto počasí pred testovacím strediskom v Martine, bude zázrak, ak sa 3/4 sa nenakazia.

Kde je GDR

30.10.2020

Kde je ochrana osobných údajov, keď hocijaký Sbs-kár si odo mňa môže vypýtať občiansky preukaz. Vykrikujú, že za socializmu bola diktatúra, ale vtedy nikto okrem policajta nemal právo si odo mňa pýtať občiansky. A za tých 33 rokov, čo som žila v socializme sa mi to stalo dva krát. Raz som išla od vlaku o 4 ráno zo školy a raz o 11 na zubnu pohotovosť. Obidva krát to [...]

Divný pocit

30.10.2020

Včera som išla s malou na preventívnu prehliadku. Vošli sme do nemocnice. Pred nami zastavil vojenský džíp a vyskákali z neho vojaci. Naplnil má taký divný taživý pocit, ako by už bola vojna. Dnes som si prečítala, koľko Matovič sľúbil zdravotníkom, ak budú pomáhať pri testovaní. Tak rozmýšľam, koľko ťažko chorých, onkologických pacientov by sa dalo zachrániť [...]

Matovičové topánky

29.10.2020

Sú asi plné, musí mu riadne tiecť do nich. Asi sa bojí, že jeho svetová akcia skončí fiaskom. Prečo si to myslím. V priebehu dvoch dní zmenil rozhodnutia, 1. Tí, čo nepôjdu na testovanie, už nebudú v tvrdej karanténe, budú len v mäkkom lockdowne 2. Tí, čo pôjdu a budú negatívni, majú po lockdowne 3. A to je vrchol, ti čo nepôjdu, nemôžu vodiť deti do škôlky ani do [...]

Príprava na testovanie v Košiciach, koronavírus

ONLINE: Dva dni na testy. Všetkých nestihnú

31.10.2020 07:00

Starostovia vyzývajú seniorov, aby dali pri testovaní prednosť zamestnaným ľuďom.

Election 2020 The Day in Photos

Potopia Trumpa vlastní?

31.10.2020 06:00

Prezindet Donald Trump čelí fenoménu, aký nezažili žiadni jeho predchodcovia, ktorí sa opätovne uchádzali o Biely dom.

Testovanie / Covid-19 / Koronavírus /

ONLINE: Talianov desí nárast infikovaných. Česi veria, že bude lepšie

31.10.2020 05:50, aktualizované: 06:17

Taliansku za jeden deň pribudlo 31-tisíc infikovaných a otázky, či sa nevracia jarná nočná mora. Česi mali 13 605 prípadov, menej ako pred týždňom.

SR testovanie Orava Bardejov koronavírus priebeh POX

Politológ: Situácia ľudí bez certifikátu môže viesť k nepokojom

31.10.2020 05:00

Na základe čoho by policajt rozhodoval, či mám, alebo nemám právo vyjsť na ulicu, ak prezidentka hovorí niečo iné ako premiér? Pýta sa politológ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 279
Celková čítanosť: 712751x
Priemerná čítanosť článkov: 2555x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy