Komu šibe?

Tak nemám podľa našich poslancov mať psa na vôdzke, ináč mi hrozí pokuta. Mám polročné šteniatko, je krásne, všetkých ľúbi ľudí, psov, deti. Od nadšenia by sa vrhlo na všetkých. Zatiaľ ho drží vôdzka. Pri psoch si musí sadnúť a čakať ako zareagujú, pri ľuďoch poviem nesmieš, pri deťoch si musí ľahnúť a čakať, no nie vždy poslúchne. Nuž keď nebude vôdzka, neviem, ako to skončí. Prečo?  Lebo to krásne, ešte nie vždy posluchajúce šteniatko je labrador a váži 25 kg. Tak si neviem si predstaviť ako sa tých rozbehnutých 25kg vrhá s nadšením  napríklad na čivavu alebo dieťa.

To fakt na Slovensku nemáme väčšie problémy, ktorým by sa naši poslanci venovali? Alebo, čo keby  si našli nejakú užitočnejšiu činnosť, ako znepríjemňovať život nám obyvateľom Slovenska.

PS:

Iróniou je, že asi pred dvoma rokmi ma chceli mestskí policajti pokutovať, že som nemala psa na vôdzke, vždy sa snažím vychovať psa, aby tu vôdzku nepotreboval, len to chvíľu trvá.

Pani politici,

16.05.2024

neviem, či už ste si uvedomili, čo ste spôsobili svojimi nenávistnými heslami a hecovaním spoločnosti. Už sa nikdy nebudete môcť len tak pohybovať pokojne medzi ľuďmi, už nikdy si nebudete podávať ruku s niekým, aby ste sa nebáli, či tam nemá zbraň, nebudete môcť sa otočiť k niekomu chrbtom bez strachu. Smiali ste sa zo Slovákov, že sú konzervatívni, že vedia [...]

Pas

24.10.2023

Tak som si bola vybaviť nový pás, starý som mala pár rokov prepadnutý, tak je najvyšší čas na nový. Čo keď si zmyslím cestovať po svete? No a tam má čakala novinka, musím dať odtlačky prstov, ako zločinec. Celý život pracujem, platím dane, aj tak sa správajú ku mne ako k zločincovi. Je zaujímavé, že imigranti nepotrebujú ani pas, ani žiadne doklady a nieto ešte [...]

Čo mi vadí

17.10.2022

Vadí mi, ako po tej streľbe urážajú strelcových rodičov. Vôbec si neuvedomujú, že chlapec bol pubertiak a to je obdobie, kedy sebe lepšia výchova môže zlyhať. Je to obdobie vzdoru. Chalan má 18 si myslí, že môže všetko, že mu rodičia nemajú a nemôžu rozkazovať. Búri sa a je v opozícii. Najmä ak je vysoko inteligentný, tak sú pre neho jeho rodičia sú starí, [...]

Lebanon Iran US Israel

ONLINE: Izrael opäť útočí v Libanone, Irán vyslal rakety aj na Jeruzalem

24.03.2026 06:30

Izraelská armáda vyzvala v utorok nadránom obyvateľov dvoch prímorských miest v južnom Libanone na evakuáciu,

SR Galanta polícia díleri drogy TTX

Slovensko na drogách. Z analýzy sme vyšli ako pervitínový raj

24.03.2026 06:00

Dve zo skúmaných drog majú na Slovensku výraznú popularitu.

Orbán

Rozpráva sa Orbán už len s Ficom? Maďari vraj všetko hlásili Rusom

24.03.2026 06:00

Brusel čoraz viac obmedzuje komunikáciu s Budapešťou. Dôvod je jasný: Maďarsko údajne citlivé informácie z európskych rokovaní poskytuje Rusku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 1359907x
Priemerná čítanosť článkov: 3408x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy