Dnes hneď zarána som sa schuti zasmiala, mali sme pustenú TEA3, ukazovali Putina, a pod videom bol text, Vladimír Putin, prezident USA. Kedy sa ním stal neviem, ale hneď mi to spravilo náladu.
Dnes hneď zarána som sa schuti zasmiala, mali sme pustenú TEA3, ukazovali Putina, a pod videom bol text, Vladimír Putin, prezident USA. Kedy sa ním stal neviem, ale hneď mi to spravilo náladu.
neviem, či už ste si uvedomili, čo ste spôsobili svojimi nenávistnými heslami a hecovaním spoločnosti. Už sa nikdy nebudete môcť len tak pohybovať pokojne medzi ľuďmi, už nikdy si nebudete podávať ruku s niekým, aby ste sa nebáli, či tam nemá zbraň, nebudete môcť sa otočiť k niekomu chrbtom bez strachu. Smiali ste sa zo Slovákov, že sú konzervatívni, že vedia [...]
Tak som si bola vybaviť nový pás, starý som mala pár rokov prepadnutý, tak je najvyšší čas na nový. Čo keď si zmyslím cestovať po svete? No a tam má čakala novinka, musím dať odtlačky prstov, ako zločinec. Celý život pracujem, platím dane, aj tak sa správajú ku mne ako k zločincovi. Je zaujímavé, že imigranti nepotrebujú ani pas, ani žiadne doklady a nieto ešte [...]
Vadí mi, ako po tej streľbe urážajú strelcových rodičov. Vôbec si neuvedomujú, že chlapec bol pubertiak a to je obdobie, kedy sebe lepšia výchova môže zlyhať. Je to obdobie vzdoru. Chalan má 18 si myslí, že môže všetko, že mu rodičia nemajú a nemôžu rozkazovať. Búri sa a je v opozícii. Najmä ak je vysoko inteligentný, tak sú pre neho jeho rodičia sú starí, [...]
Za každého zabitého Rusa dostane ukrajinský vojak 15-tisíc hrivien. Koľko je to eur a aká je odmena za zajatého okupanta?
O osude volebného práva tisícok Slovákov žijúcich v zahraničí stále nie je rozhodnuté.
Záchrana symbolu Piešťan je nielen drahá, ale aj komplikovaná.
Pri Bielom dome si dal postaviť klietku na zápas bojových športov, čaká ho vojenská prehliadka a jeho tvár má byť na bankovkách. Donald Trump má dnes 80.
Celá debata | RSS tejto debaty