Toto chcete?

Dnes v noci horela kancelária Smeru v Žiline. Niekto ju úmyselne zapálil. Toto chcete? Druhú Juhosláviu, Sýriu, Líbiu? Aby tu horeli domy, autá, zabíjali sa navzájom susedia. Prečo? Pre pár chrapúňov, ktorý normálnou cestou nedokážu vyhrať voľby. Prečo? Nuž preto, lebo nie sú schopní sa na ničom dohodnúť. Ešte ani voľby neboli a už sa hádali, že niekto niekoho zapísal na nejaký zoznam o tom, ako budú spolupracovať po voľbách. A teraz čo, keď voľby nebudú?

Pán Matovič a pán Sulík, vy sa nebojíte, že niekto zapáli aj váš dom? Veď tá nenávisť, čo širíte okolo seba sa môže otočiť proti vám. Alebo sa spoliehate na to, že tá mlčiaca väčšina chce iba kľud, aby mohla v pokoji pracovať, vychovávať svoje deti a nemá čas na vaše sprostosti.  Keďže na Slovensku sa dávno zabudlo na vymoženosť 20. storočia – 8 hodinový pracovný čas, väčšina je rada, keď večer  príde domov, povenuje sa trochu deťom, prehodí pár slov s manželom, manželkou, pozrie nejaký blbý seriál, lebo na iné nemá silu a ide spať.

Pani politici,

16.05.2024

neviem, či už ste si uvedomili, čo ste spôsobili svojimi nenávistnými heslami a hecovaním spoločnosti. Už sa nikdy nebudete môcť len tak pohybovať pokojne medzi ľuďmi, už nikdy si nebudete podávať ruku s niekým, aby ste sa nebáli, či tam nemá zbraň, nebudete môcť sa otočiť k niekomu chrbtom bez strachu. Smiali ste sa zo Slovákov, že sú konzervatívni, že vedia [...]

Pas

24.10.2023

Tak som si bola vybaviť nový pás, starý som mala pár rokov prepadnutý, tak je najvyšší čas na nový. Čo keď si zmyslím cestovať po svete? No a tam má čakala novinka, musím dať odtlačky prstov, ako zločinec. Celý život pracujem, platím dane, aj tak sa správajú ku mne ako k zločincovi. Je zaujímavé, že imigranti nepotrebujú ani pas, ani žiadne doklady a nieto ešte [...]

Čo mi vadí

17.10.2022

Vadí mi, ako po tej streľbe urážajú strelcových rodičov. Vôbec si neuvedomujú, že chlapec bol pubertiak a to je obdobie, kedy sebe lepšia výchova môže zlyhať. Je to obdobie vzdoru. Chalan má 18 si myslí, že môže všetko, že mu rodičia nemajú a nemôžu rozkazovať. Búri sa a je v opozícii. Najmä ak je vysoko inteligentný, tak sú pre neho jeho rodičia sú starí, [...]

Serbia Military Draft

Rusi zúria. Srbi pozvali k sebe na manévre vojakov z členských krajín NATO. Slováci medzi nimi chýbajú

15.05.2026 06:00

„Srbsko sa snaží sedieť na dvoch stoličkách. Belehrad by sa mal rozhodnúť, na ktorú stranu sa postaví," zdôraznil ruský poslanec Alexej Žuravlov.

korčok laššáková

Fico si vybral Kremeľ namiesto Merza, tvrdí Korčok. Laššáková o konci vojny: Spýtam sa Putina

15.05.2026 06:00

Údajná návšteva nemeckého kancelára na Slovensku, cesta Roberta Fica do Moskvy aj možnosti mierových rokovaní o Ukrajine.

Vozidlá 8 x 8 Patria

Armáda čaká, Fíni hovoria o výzvach. Prečo mešká megaprojekt bojových vozidiel Patria?

15.05.2026 06:00

Transportéry Patria majú v ozbrojených silách nahradiť pásové BVP-1.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 1382173x
Priemerná čítanosť článkov: 3464x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy