Ešte raz imigranti

Keď sa tak dívam na tie davy, čo idú do Nemecka rozmýšľam, čo sa stane, keď Nemci vyhlásia, že ich všetkých nezoberú, alebo zistia, že tie sny o raji boli len sny a nepremenia sa v skutočnosť. Vidím tu davovú psychózu, všetci si myslia, že im budú padať pečené holuby do úst. Čo sa stane, keď nebudú?

Rozmýšľam, čo na to Nemci. Asi pred 15 rokmi sme boli na oslave narodením mojej švagrinej a bola tam aj nejaká ich  rodina z Nemecka. Tá pani sa nudila a tak se sa dali do reči. Nadávala na východných Nemcov, jednak, vraj sú leniví a druhé vďaka ním znížila sa cena práce. A na koho strašne frflala boli Turci, čo sa ona narobí, a predsa nezarobí toľko, ako oni dostanú na sociálnych dávkach a ešte sú neskutočne drzí  a nevážia si ničoho. A idú im tam ďalší. Ďalší, ktorí budú na sociálnych dávkach, na ktorých budú musieť robiť a bojím sa, že aj my.

Pani politici,

16.05.2024

neviem, či už ste si uvedomili, čo ste spôsobili svojimi nenávistnými heslami a hecovaním spoločnosti. Už sa nikdy nebudete môcť len tak pohybovať pokojne medzi ľuďmi, už nikdy si nebudete podávať ruku s niekým, aby ste sa nebáli, či tam nemá zbraň, nebudete môcť sa otočiť k niekomu chrbtom bez strachu. Smiali ste sa zo Slovákov, že sú konzervatívni, že vedia [...]

Pas

24.10.2023

Tak som si bola vybaviť nový pás, starý som mala pár rokov prepadnutý, tak je najvyšší čas na nový. Čo keď si zmyslím cestovať po svete? No a tam má čakala novinka, musím dať odtlačky prstov, ako zločinec. Celý život pracujem, platím dane, aj tak sa správajú ku mne ako k zločincovi. Je zaujímavé, že imigranti nepotrebujú ani pas, ani žiadne doklady a nieto ešte [...]

Čo mi vadí

17.10.2022

Vadí mi, ako po tej streľbe urážajú strelcových rodičov. Vôbec si neuvedomujú, že chlapec bol pubertiak a to je obdobie, kedy sebe lepšia výchova môže zlyhať. Je to obdobie vzdoru. Chalan má 18 si myslí, že môže všetko, že mu rodičia nemajú a nemôžu rozkazovať. Búri sa a je v opozícii. Najmä ak je vysoko inteligentný, tak sú pre neho jeho rodičia sú starí, [...]

Volodymyr Zelenskyj, Kaja Kallasová

ONLINE: Kallasová: Mierová dohoda má ukladať povinnosti agresorovi. Mali by sme obmedziť ruskú armádu aj vojenský rozpočet Moskvy

27.11.2025 06:35

Mierová zmluva by mala ukladať podmienky Rusku, ktoré je agresor a nie Ukrajine, ktorá je obeť, tvrdí vrchná diplomatka EÚ Kallasová.

thumbnail ZSSK od soboty 12. jula 2025 zavedie dalsich 12 posilovych vlakov na linke Ozubnicovej zeleznice Strba - Strbske Pleso

Nový grafikon vlakov: dopravca sľubuje revolúciu, cestujúci však kritizujú ďalší chaos a meškania

27.11.2025 06:00

Železnice menia grafikon. Cestujúci ale hovoria jasne: meškania sú pravidlom a prestupy peklom. Aký bude vlakový rok 2026 naozaj?

vojaci

Rusko si môže diktovať podmienky. Európa ho na ukrajinskom bojisku nezasiahla

27.11.2025 06:00

Európania sa môžu pripraviť na budúcnosť, v ktorej sa Spojené štáty zo starého kontinentu stiahnu a Rusko zostane hrozbou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 399
Celková čítanosť: 1333784x
Priemerná čítanosť článkov: 3343x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy