Založ si blog

Je to závisť?

Už vyše mesiaca tu počúvame o Dankovej rigoroznej práci. Teraz dokončenie chcú odvolať rektora školy. Pani Nicolsonova nie je to len závisť, že vy nemáte školy? Pretože tá vaša kópia maturitného vysvedčenia moc oficiálnosti nevykazuje. Kópia vysvedčenia má byť na originálnom tlačive, hore má byť vyznačené, že sa jedná o kópiu. Má tam byť cislo maturitného protokolu, podpisy príslušných osôb.

Diplomka

19.10.2018

Všetci sa idú zblázniť, že Danko nechce ukázať svoju prácu. Ani ja by som just neukázala. Čo koho do toho. Diplomku som si obhajila pred komisiou. Dali mi diplom. Takže, keď obhájil Danko viac »

Vizitka čoho? Neviem

12.09.2018

Dnes som bola vďačná za supermarkety, prečo?. Lebo ešte o pol ôsmej som tam našla otvorenú lekáreň. Načo mi bola v takom čase lekáreň? Nie kvôli chorobe mňa alebo detí. Nie. Kvôli všam. viac »

Prečo nie

06.09.2018

Najprv ma tiež, ani nie rozčúlilo, ale skôr som sa podivila tomu, že všetky deti majú dostať zadarmo obedy aj deti pracháčov, ale potom som si povedala, prečo nie. Prečo majú mať všetko viac »

kolárovo, polícia, naka, kuciak

NAKA po akcii "Chuligán" obvinila 15 osôb z extrémizmu

21.11.2018 13:37

V prípade dokázania viny hrozí obvineným trest odňatia slobody na 4 až 8 rokov.

pracovna navsteva eurokomisara Antonio Tajani v Podbrezovej,

Železiarne Podbrezová stavili na Rómov

21.11.2018 13:25

Niektoré domáce firmy sa namiesto dovozu cudzincov rozhodli dať šancu v práci aj dlhodobo nezamestnaným slovenským Rómom. Deje sa tak v čase, keď v domácej ekonomike firmy dlhodobo nevedia obsadiť viac ako 80-tisíc pracovných miest.

Lotyšsko, Dombrovskis

Brusel stanovisko nemení, taliansky rozpočet je mimo pravidiel

21.11.2018 13:19

Európska komisia potvrdila svoje pôvodné hodnotenie, podľa ktorého je taliansky návrh rozpočtu na rok 2019 v závažnom nesúlade s odporúčaniami Bruselu.

Miroslav Lajčák, zahraničný výbor

Lajčák: Slovensko by malo ísť do Maroka a vysvetliť výhrady k migračnému paktu

21.11.2018 13:18, aktualizované: 13:35

Minister zahraničných vecí zároveň navrhuje, aby Slovensko na tejto konferencii jasne deklarovalo svoj postoj k tomuto paktu.