Založ si blog

Predčasné voľby

Nesúhlasila som s predčasnými voľbami, ale teraz si myslím, že by to bola v súčasnej situácii najlepšia voľba. Opozícia zase žiada ďalšie hlavy. Nie že by som súhlasla s NAKA a špeciálnym súdom, myslím si totiž, že tieto inštitúcie v demokracii nemajú čo robiť,ale aby rozhodoval Galko, kto má byť na ich čele nie je normálne.

Neviem, čo bolo v hre, keď Kaliňak a Fico odišli z vlády, keď už toľko vydržali. Ja viem, bola tu hrozby ukrajinizácie protestov, ale aj tak bolo treba vyčkať.  Myslím, že keby to ustáli, protesty by pomaly zatíchli, tak ako pri Baštrnákovi a opozícia by stratila body.. Ale takto to bude pokračovať, za každým si vymyslia niekoho nového, ktorého bude treba vymeniť. Teraz je na rade špeciálny prokurátor, kto bude ďalší? Čo budeme meniť ministrov a vládnych úradníkov každý týždeň, alebo pri dobrej vôli vydržia až mesiac?

Za tej situácie si myslím, že treba odpískať koniec hry. Zistiť, aká je skutočná sila koalície a opozície. Myslím, že risk je častejšie zisk, lebo ak sa to bude takto naťahovať, tak stratíte nielen  percentá, ale aj úctu svojich voličov.

Je zaujímavé, že musel predseda vlády preukazovať odkiaľ má peniaze na byt, ale nikoho nezaujma odkiaľ majú opozíčníci peniaze na ich pôžitky, prečo dostali mnohí v lukratívnych častiach Bratislavy byty za cenu, ktorá nedosahuje ani cenu m štvorcového pozemku, na ktorom byt stojí. Ale to je opozícia, tá môže všetko

Ja ti Karle nevím II

17.04.2019

Už nesmieme používať slovo cigán, lebo je rasistické. Najnovšie podľa Kovačič- Hanzelovej už sa ani slovo cigániť nesmie používať. Vraj je zhrozená, že sa to slovo vyskytuje v čítankách. viac »

„Tak ja ti Karle nevím“

16.04.2019

Včera som nevedela, či sa mám smiať alebo plakať. V televízii vystúpil nejaký analytik. Vyhlásil, vraj ak vláda neurobí opatrenia, tak pri zastropovani dôchodkového veku v roku 2067 bude štátny viac »

Som neslušná

15.04.2019

Tak som sa dozvedela, že som neslušná. Celý život poctivo platím dane, vychovala som štyri deti, ktori poctivo pracujú, nekradnem, dokonca ani sa vulgárne nevyjadrujem, snažím sa vyžiť z toho, viac »

Inhalovanie / drogy / herba / toulén /

Drogy chudobných? Toluén a herba

22.04.2019 06:00

Čoraz viac ich užívajú v osadách v Košickom a Banskobystrickom kraji, najmä v južných oblastiach, pretože väčšinou sa distribuujú z Maďarska a stoja od jedného do päť eur.

blázon. psychopat, násilník, bitkár, vrah, vražda, smrť

Na Morave napadli českého poslanca Feriho, nadávali mu do negrov

21.04.2019 21:58

Dvaja muži v nedeľu popoludní pri ochutnávke vína v moravskej obci Boršice ležiacej v Zlínskom kraji fyzicky napadli poslanca strany TOP 09 Dominika Feriho.

Iran Revolutionary Guard

Iránske revolučné gardy majú nového veliteľa

21.04.2019 20:51

Najvyšší iránsky vodca ajatolláh Alí Chameneí vymenil veliteľa elitných revolučných gárd.

Dunaj, príroda, Lužné lesy

Zhoršujúci sa stav lesných porastov na Slovensku by mohla riešiť obnova lesa

21.04.2019 18:43

Lesníci hovoria o úprave legislatívy a zmene komunikačnej stratégie sektora.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 202
Celková čítanosť: 331302x
Priemerná čítanosť článkov: 1640x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy