Založ si blog

Predčasné voľby

Nesúhlasila som s predčasnými voľbami, ale teraz si myslím, že by to bola v súčasnej situácii najlepšia voľba. Opozícia zase žiada ďalšie hlavy. Nie že by som súhlasla s NAKA a špeciálnym súdom, myslím si totiž, že tieto inštitúcie v demokracii nemajú čo robiť,ale aby rozhodoval Galko, kto má byť na ich čele nie je normálne.

Neviem, čo bolo v hre, keď Kaliňak a Fico odišli z vlády, keď už toľko vydržali. Ja viem, bola tu hrozby ukrajinizácie protestov, ale aj tak bolo treba vyčkať.  Myslím, že keby to ustáli, protesty by pomaly zatíchli, tak ako pri Baštrnákovi a opozícia by stratila body.. Ale takto to bude pokračovať, za každým si vymyslia niekoho nového, ktorého bude treba vymeniť. Teraz je na rade špeciálny prokurátor, kto bude ďalší? Čo budeme meniť ministrov a vládnych úradníkov každý týždeň, alebo pri dobrej vôli vydržia až mesiac?

Za tej situácie si myslím, že treba odpískať koniec hry. Zistiť, aká je skutočná sila koalície a opozície. Myslím, že risk je častejšie zisk, lebo ak sa to bude takto naťahovať, tak stratíte nielen  percentá, ale aj úctu svojich voličov.

Je zaujímavé, že musel predseda vlády preukazovať odkiaľ má peniaze na byt, ale nikoho nezaujma odkiaľ majú opozíčníci peniaze na ich pôžitky, prečo dostali mnohí v lukratívnych častiach Bratislavy byty za cenu, ktorá nedosahuje ani cenu m štvorcového pozemku, na ktorom byt stojí. Ale to je opozícia, tá môže všetko

Pravidla EU

14.06.2018

Paradox Tak sme sa z novín na Markize dozvedeli, že krava, ktorá sa zatúlala z Bulharska mimo EU sa nemôže vrátiť domov bez potvrdenia veterinára, že je zdravá, ináč ju utratia. Státisíce viac »

Problémy s dôchodcami

11.06.2018

Politici, noviny, všetci majú starosti, čo budú vyplácať budúcim dôchodcom, keď ich bude tak veľa, lebo za chvíľu nastupujú do dôchodku Husákové deti. Dnes som išla kolo vývesky, kde viac »

Mám návrh

29.04.2018

Pán Fico, idete zvyšovať kadečo v rámci sociálneho balíka, ale je tu skupina ľudí, ktorí by si tiež zaslúžili zvýšiť príspevok. Sú to ľudia, ktorí sa starajú o deti 24 hodín, snažia viac »

parlament, národna rada, NR SR, budova

Majetok politikov bez lupy

25.06.2018 06:00

Podľa politológa Koziaka hovoriť o potrebe prijatia nového zákona o ochrane verejného záujmu je len dobrým sloganom pre voličov, ale nič sa neurobí.

pohotovosť, lekárska pohotovostná služžba

Zoznam pohotovostí bude na poslednú chvíľu

24.06.2018 20:00

Na nový systém fungovania prvej pomoci malo od júla nabehnúť 75 ambulancií pre dospelých a 61 pre deti, táto sieť nekopíruje dnešný stav, je menšia.

súd, Pavol Rusko, Marián Kočner, prepustenie na slobodu

Rozhodne sa polícia prehľadať Kočnerov dom?

24.06.2018 19:42

Polícia sa môže pokúsiť o prehliadku. Špecializovaný trestný súd v prípade oboch obvinených rozhodol, že na koniec vyšetrovania budú čakať na slobode.

babiš

Babiš potvrdil, že na post ministra zahraničných vecí navrhne Pocheho

24.06.2018 17:58

Predseda ČSSD Jan Hamáček tvrdí, že ak by Babiš nepredložil prezidentovi Pocheho nomináciu, išlo by o porušenie koaličnej zmluvy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 188
Celková čítanosť: 278786x
Priemerná čítanosť článkov: 1483x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy