Založ si blog

Prečo im neverím

Keď mala 11 rokov bol 68. Jeden rok všetci novinári hlásali, že je to okupácia,  no o rok už väčšina tvrdila, že to bolo „oslobodenie“ od revizionistov, nacionalistov….

Potom bol 89. Ja som bola v ôsmom mesiaci, brucho až po nos. Išla som po meste, okolo mňa tancovali študenti za pravdu a lásku. Šmyklo sa mi, a spadla som na zem na kolená pod ich nohy. A tí, čo hlásali lásku k ľuďom a nie sme takí ako oni, my nepomohli vstať, akurát ma veľkým oblúkom obišli. Pomohol mi sa postaviť jeden starší pán.

Potom som išla do nemocnice, sestričky štrajkovali, doktorov zaujímala len voľba primára, kto by sa zaujímal o pacientku, ktorá prišla s takym krvnym obrazom, že ma gynekologička upozorňovala, aby som hneď šla do nemocnice, lebo môžem prísť o dieťa ale aj zomrieť.

Prišla som o dieťa.

Potom niekto dvíhal moc zo zeme a povedal jeden výrok, ktorým sa riadia všetci opozičníci, v približnom znení, „čím  horšie, tým pre nás lepšie“, že pán Čarnogurský. Neverím vám od vtedy, aj keby ste čo chce robili.

Potom Markíza, boj o prachy medzi jednou a druhou mafiou, zneužitý na odstavenie Mečiara.

Vstup do NATO, zmarené referendum,lebo vedeli, že Slováci by nikdy nevstúpili do NATO

No a posledné dva roky: Baštrnák, sestričky, učitelia, boj proti korupcii, boj za slušné Sovensko. Ozaj,  nezačal majdan na Ukrajine, tiež bojom za slušnú Ukrajinu…..

Stále je to o tom istom. Vyzerá, že  ešte je stále čo kradnúť, asi stále je toho dosť .

A ešte niečo. Vyliezajú zombie Kňažko, Markovič, Mikloš, Dzurinda, asi fakt sa tu čosi chystá.

 

Pravidla EU

14.06.2018

Paradox Tak sme sa z novín na Markize dozvedeli, že krava, ktorá sa zatúlala z Bulharska mimo EU sa nemôže vrátiť domov bez potvrdenia veterinára, že je zdravá, ináč ju utratia. Státisíce viac »

Problémy s dôchodcami

11.06.2018

Politici, noviny, všetci majú starosti, čo budú vyplácať budúcim dôchodcom, keď ich bude tak veľa, lebo za chvíľu nastupujú do dôchodku Husákové deti. Dnes som išla kolo vývesky, kde viac »

Mám návrh

29.04.2018

Pán Fico, idete zvyšovať kadečo v rámci sociálneho balíka, ale je tu skupina ľudí, ktorí by si tiež zaslúžili zvýšiť príspevok. Sú to ľudia, ktorí sa starajú o deti 24 hodín, snažia viac »

Trump, Putin

Trump považuje Putinovu priazeň za bonus, Putin je podľa neho fajn

16.07.2018 08:00

Výber chronologicky zoradených vzájomných výrokov prezidentov USA a Ruska, Donalda Trumpa a Vladimira Putina, ktorí sa stretávajú na summite v Helsinkách.

peniaze, euro, mince, bankovky

Pripravte sa na horšie časy, varoval šéf Bundesbank

16.07.2018 07:00

Šéf nemeckej centrálnej banky Jens Weidmann varoval vládu v Berlíne pred rastúcim rizikom ochladzovania ekonomiky.

trump, putin

Rusko a USA: Trecie plochy pred summitom Putin - Trump

16.07.2018 06:00

Vybrané fakty o rusko-amerických vzťahoch a o pravdepodobných témach stretnutia prezidentov USA a Ruska, ktoré sa uskutoční v pondelok 16. júla v Helsinkách.

tunel Višňové

Lacná diaľnica pri Žiline bude výrazne meškať

16.07.2018 05:00

Diaľnica D1 obíde Žilinu najskôr v roku 2021. Až teraz sa ukazujú dôsledky toho, že úsek s tunelom Višňové vysúťažili za menej ako polovičnú cenu oproti očakávaniam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 188
Celková čítanosť: 281280x
Priemerná čítanosť článkov: 1496x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy