Založ si blog

Prečo im neverím

Keď mala 11 rokov bol 68. Jeden rok všetci novinári hlásali, že je to okupácia,  no o rok už väčšina tvrdila, že to bolo „oslobodenie“ od revizionistov, nacionalistov….

Potom bol 89. Ja som bola v ôsmom mesiaci, brucho až po nos. Išla som po meste, okolo mňa tancovali študenti za pravdu a lásku. Šmyklo sa mi, a spadla som na zem na kolená pod ich nohy. A tí, čo hlásali lásku k ľuďom a nie sme takí ako oni, my nepomohli vstať, akurát ma veľkým oblúkom obišli. Pomohol mi sa postaviť jeden starší pán.

Potom som išla do nemocnice, sestričky štrajkovali, doktorov zaujímala len voľba primára, kto by sa zaujímal o pacientku, ktorá prišla s takym krvnym obrazom, že ma gynekologička upozorňovala, aby som hneď šla do nemocnice, lebo môžem prísť o dieťa ale aj zomrieť.

Prišla som o dieťa.

Potom niekto dvíhal moc zo zeme a povedal jeden výrok, ktorým sa riadia všetci opozičníci, v približnom znení, „čím  horšie, tým pre nás lepšie“, že pán Čarnogurský. Neverím vám od vtedy, aj keby ste čo chce robili.

Potom Markíza, boj o prachy medzi jednou a druhou mafiou, zneužitý na odstavenie Mečiara.

Vstup do NATO, zmarené referendum,lebo vedeli, že Slováci by nikdy nevstúpili do NATO

No a posledné dva roky: Baštrnák, sestričky, učitelia, boj proti korupcii, boj za slušné Sovensko. Ozaj,  nezačal majdan na Ukrajine, tiež bojom za slušnú Ukrajinu…..

Stále je to o tom istom. Vyzerá, že  ešte je stále čo kradnúť, asi stále je toho dosť .

A ešte niečo. Vyliezajú zombie Kňažko, Markovič, Mikloš, Dzurinda, asi fakt sa tu čosi chystá.

 

Predčasné voľby

19.04.2018

Nesúhlasila som s predčasnými voľbami, ale teraz si myslím, že by to bola v súčasnej situácii najlepšia voľba. Opozícia zase žiada ďalšie hlavy. Nie že by som súhlasla s NAKA a špeciálnym viac »

Načo voľby

18.04.2018

Chcela som napísať takýto čánok, len Devana ma predbehla. Ale dovolím si trochu zakonšpirovať. Podľa vyjedrenia niektorych novinárov pri demisii Drukera aj Druker mal niečo s motorkármi. Takže viac »

Výborne

20.03.2018

Takže páni, už ste si ukázali, kto má väčšieho, a čo tak začať pracovať pre Slovensko a slovákov a upokojiť situáciu? Ešte niečo k pánovi, čo ma obvinil, že klamem. Obyčajne máte viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 185
Celková čítanosť: 267836x
Priemerná čítanosť článkov: 1448x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy