Založ si blog

Nedá mi to

Aj keď mi tu zase jeden napíše, že som nezávislá na rozume,  zvykám si, že tu môže každý každého  úražať, nedá mi to. Takže, o čom chcem písať.

Stále som nechápala, prečo je také strašné pozdviženie, ja viem, že vražda novinári je niečo hrozné. Čo na tom, že umrelo v Európe počas týchto mrazov skoro 60 ľudí, to bol odpad, ktorý nikoho nezaujíma. Na tom sa nedajú trhnúť politické body, ale vražda novinára, to je niečo extra.  Keď som bola u dcéry a bavili sme sa o politike,  zistila som, že títo úspešní tridsiatníci, chcú voliť stranu, ktorá ešte len vzniká, kde sú zástupcovia ESET- u. Čiže je asi posledná možnosť, ako sa môže Sulík, ktorého už pomaly opustili všetci, ktorí mali nejaký rozum a Matovič uspieť. Ak bude táto nová stranu rozumná, mať rozumný program a mať za sebou veľký kapitál, čo má, tak môže pozbierať  všetky hlasy tých, ktorým nevyhovuje uvrešťaná Nicolsonová, cholerický Matovič a nedôveryhodný Sulík, najmúdrejšia Remišová, úbohý Galko, ozaj už nemá má rakovinu?  Zjednotia pravicu a všetci títo budú len ubohá kapitola v histórii slovenského parlamentu.

Včera som videla Kňažka v televízii, ako sa rozčuľoval nad tým, že s Ficom chodila Trošková, vraj je to neprestaviteľné. Keď bol on ministrom zahraničia ešte za Havla, tak medzi ľuďmi sa šírila konšpirácia,  že keď sa raz vracali zo zahraničia, boli s Havlom taký opití, že nevládali výjsť z lietadla a ešte sa pobili. Ale to asi nebola hanba, veď je to len konšpirácia. A zrovna včera som dostala od kamarátky video, kde sú všetci naši kultúrni dejatelia za socializmu, ako verne stoja v šíku za socialistické vymoženosti a sú na Anticharte, lebo však  “ republiku si rozvracať nedáme“. A potom po prevrate:  komunisti zneužili naše tváre a všetci sú bojovníci proti komunizmu.

Vizitka čoho? Neviem

12.09.2018

Dnes som bola vďačná za supermarkety, prečo?. Lebo ešte o pol ôsmej som tam našla otvorenú lekáreň. Načo mi bola v takom čase lekáreň? Nie kvôli chorobe mňa alebo detí. Nie. Kvôli všam. viac »

Prečo nie

06.09.2018

Najprv ma tiež, ani nie rozčúlilo, ale skôr som sa podivila tomu, že všetky deti majú dostať zadarmo obedy aj deti pracháčov, ale potom som si povedala, prečo nie. Prečo majú mať všetko viac »

50 rokov

21.08.2018

50 rokov počúvam o 68 - om. Mala som vtedy 11 rokov, bolo to v noci pre mojimi meninami, keď nás prišli oslobodiť vojská Varšavskej zmluvy. Naši sa báli, že vypukne vojna, no chvála bohu nič viac »

Donald Trump, Kim Čong-Un, summit

Druhý summit s Kimom sa bude konať už onedlho, oznámil Trump

25.09.2018 09:45

Trump a Kim sa prvýkrát stretli v júni v Singapure, kde hovorili o denuklearizácii Kórejského polostrova.

donald trump emmanuel macron

Trump sa v New Yorku stretol s francúzskym prezidentom Macronom

25.09.2018 09:37

Témami rozhovoru bolo okrem iného obchodovanie, bezpečnosť a terorizmus.

úplatok, korupcia

Kandidát na primátora Nitry Štefek obvinenie z nepriamej korupcie odmieta

25.09.2018 09:28

Obvinený je z nepriamej korupcie v súvislosti s jeho pôsobením v Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti.

Tunel Sitina

V okolí tunela Sitina smerom do Petržalky sa tvoria kolóny, dôvodom je nehoda

25.09.2018 08:48

V tuneli je uzatvorený ľavý jazdný pruh a vodiči sa v kolóne zdržia približne hodinu.