Založ si blog

Nedá mi to

Aj keď mi tu zase jeden napíše, že som nezávislá na rozume,  zvykám si, že tu môže každý každého  úražať, nedá mi to. Takže, o čom chcem písať.

Stále som nechápala, prečo je také strašné pozdviženie, ja viem, že vražda novinári je niečo hrozné. Čo na tom, že umrelo v Európe počas týchto mrazov skoro 60 ľudí, to bol odpad, ktorý nikoho nezaujíma. Na tom sa nedajú trhnúť politické body, ale vražda novinára, to je niečo extra.  Keď som bola u dcéry a bavili sme sa o politike,  zistila som, že títo úspešní tridsiatníci, chcú voliť stranu, ktorá ešte len vzniká, kde sú zástupcovia ESET- u. Čiže je asi posledná možnosť, ako sa môže Sulík, ktorého už pomaly opustili všetci, ktorí mali nejaký rozum a Matovič uspieť. Ak bude táto nová stranu rozumná, mať rozumný program a mať za sebou veľký kapitál, čo má, tak môže pozbierať  všetky hlasy tých, ktorým nevyhovuje uvrešťaná Nicolsonová, cholerický Matovič a nedôveryhodný Sulík, najmúdrejšia Remišová, úbohý Galko, ozaj už nemá má rakovinu?  Zjednotia pravicu a všetci títo budú len ubohá kapitola v histórii slovenského parlamentu.

Včera som videla Kňažka v televízii, ako sa rozčuľoval nad tým, že s Ficom chodila Trošková, vraj je to neprestaviteľné. Keď bol on ministrom zahraničia ešte za Havla, tak medzi ľuďmi sa šírila konšpirácia,  že keď sa raz vracali zo zahraničia, boli s Havlom taký opití, že nevládali výjsť z lietadla a ešte sa pobili. Ale to asi nebola hanba, veď je to len konšpirácia. A zrovna včera som dostala od kamarátky video, kde sú všetci naši kultúrni dejatelia za socializmu, ako verne stoja v šíku za socialistické vymoženosti a sú na Anticharte, lebo však  “ republiku si rozvracať nedáme“. A potom po prevrate:  komunisti zneužili naše tváre a všetci sú bojovníci proti komunizmu.

Výborne

20.03.2018

Takže páni, už ste si ukázali, kto má väčšieho, a čo tak začať pracovať pre Slovensko a slovákov a upokojiť situáciu? Ešte niečo k pánovi, čo ma obvinil, že klamem. Obyčajne máte viac »

Prečo im neverím

19.03.2018

Keď mala 11 rokov bol 68. Jeden rok všetci novinári hlásali, že je to okupácia, no o rok už väčšina tvrdila, že to bolo "oslobodenie" od revizionistov, nacionalistov.... Potom bol 89. Ja som viac »

posledný na tému slušné Slovensko

18.03.2018

Toto je môj posledný článok na tému pochodov pre slušné Slovensko. Ako je možné, že na plagátoch vraj slušného Slovenska urážajú všetkých, čo majú iný názor, to ich predstava slušného viac »

andrej babiš

Babiš tvrdí, že Zeman drží slovo a do procesu formovania vlády nechce zasahovať

20.03.2018 22:42

Podľa Babišových slov hlava štátu drží slovo a do zostavovania vlády nemieni zasahovať.

Británia, Facebook, Cambridge Analytics, šéf, Alexander Nix

Riaditeľ Cambridge Analytica: My sme vymysleli volebnú stratégiu Trumpa

20.03.2018 22:32

Firma Cambridge Analytica následne oznámila, že Nixa dočasne zbavila funkcie, keďže prebieha nezávislé vyšetrovanie tajne nakrútenej televíznej reportáže.

štrajk v Aténach, Grécko

Ruská informátorka zavraždenej maltskej novinárky sa vzdala polícii

20.03.2018 22:12

Práve Ruska mala poskytnúť zavraždenej zásadné informácie k investigatívnemu materiálu.

Euro, peniaze

Každá siedma firma z EÚ v Británii už začala s presunmi na kontinent

20.03.2018 21:41

Zhruba každá siedma firma v Británii, ktorá pochádza z niektorej z krajín Európskej únie, už presunula časť prevádzky z Britských ostrovov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 183
Celková čítanosť: 260977x
Priemerná čítanosť článkov: 1426x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy