Založ si blog

Nedá mi to

Aj keď mi tu zase jeden napíše, že som nezávislá na rozume,  zvykám si, že tu môže každý každého  úražať, nedá mi to. Takže, o čom chcem písať.

Stále som nechápala, prečo je také strašné pozdviženie, ja viem, že vražda novinári je niečo hrozné. Čo na tom, že umrelo v Európe počas týchto mrazov skoro 60 ľudí, to bol odpad, ktorý nikoho nezaujíma. Na tom sa nedajú trhnúť politické body, ale vražda novinára, to je niečo extra.  Keď som bola u dcéry a bavili sme sa o politike,  zistila som, že títo úspešní tridsiatníci, chcú voliť stranu, ktorá ešte len vzniká, kde sú zástupcovia ESET- u. Čiže je asi posledná možnosť, ako sa môže Sulík, ktorého už pomaly opustili všetci, ktorí mali nejaký rozum a Matovič uspieť. Ak bude táto nová stranu rozumná, mať rozumný program a mať za sebou veľký kapitál, čo má, tak môže pozbierať  všetky hlasy tých, ktorým nevyhovuje uvrešťaná Nicolsonová, cholerický Matovič a nedôveryhodný Sulík, najmúdrejšia Remišová, úbohý Galko, ozaj už nemá má rakovinu?  Zjednotia pravicu a všetci títo budú len ubohá kapitola v histórii slovenského parlamentu.

Včera som videla Kňažka v televízii, ako sa rozčuľoval nad tým, že s Ficom chodila Trošková, vraj je to neprestaviteľné. Keď bol on ministrom zahraničia ešte za Havla, tak medzi ľuďmi sa šírila konšpirácia,  že keď sa raz vracali zo zahraničia, boli s Havlom taký opití, že nevládali výjsť z lietadla a ešte sa pobili. Ale to asi nebola hanba, veď je to len konšpirácia. A zrovna včera som dostala od kamarátky video, kde sú všetci naši kultúrni dejatelia za socializmu, ako verne stoja v šíku za socialistické vymoženosti a sú na Anticharte, lebo však  “ republiku si rozvracať nedáme“. A potom po prevrate:  komunisti zneužili naše tváre a všetci sú bojovníci proti komunizmu.

Pravidla EU

14.06.2018

Paradox Tak sme sa z novín na Markize dozvedeli, že krava, ktorá sa zatúlala z Bulharska mimo EU sa nemôže vrátiť domov bez potvrdenia veterinára, že je zdravá, ináč ju utratia. Státisíce viac »

Problémy s dôchodcami

11.06.2018

Politici, noviny, všetci majú starosti, čo budú vyplácať budúcim dôchodcom, keď ich bude tak veľa, lebo za chvíľu nastupujú do dôchodku Husákové deti. Dnes som išla kolo vývesky, kde viac »

Mám návrh

29.04.2018

Pán Fico, idete zvyšovať kadečo v rámci sociálneho balíka, ale je tu skupina ľudí, ktorí by si tiež zaslúžili zvýšiť príspevok. Sú to ľudia, ktorí sa starajú o deti 24 hodín, snažia viac »

parlament, národna rada, NR SR, budova

Majetok politikov bez lupy

25.06.2018 06:00

Podľa politológa Koziaka hovoriť o potrebe prijatia nového zákona o ochrane verejného záujmu je len dobrým sloganom pre voličov, ale nič sa neurobí.

pohotovosť, lekárska pohotovostná služžba

Zoznam pohotovostí bude na poslednú chvíľu

24.06.2018 20:00

Na nový systém fungovania prvej pomoci malo od júla nabehnúť 75 ambulancií pre dospelých a 61 pre deti, táto sieť nekopíruje dnešný stav, je menšia.

súd, Pavol Rusko, Marián Kočner, prepustenie na slobodu

Rozhodne sa polícia prehľadať Kočnerov dom?

24.06.2018 19:42

Polícia sa môže pokúsiť o prehliadku. Špecializovaný trestný súd v prípade oboch obvinených rozhodol, že na koniec vyšetrovania budú čakať na slobode.

babiš

Babiš potvrdil, že na post ministra zahraničných vecí navrhne Pocheho

24.06.2018 17:58

Predseda ČSSD Jan Hamáček tvrdí, že ak by Babiš nepredložil prezidentovi Pocheho nomináciu, išlo by o porušenie koaličnej zmluvy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 188
Celková čítanosť: 278779x
Priemerná čítanosť článkov: 1483x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy