Založ si blog

Koľko ešte

Koľko ešte bude treba zorganizovať majdanov, aby opozícia si splnila sen a dostala sa k moci. Keď počítam, tak bolo ich už neúrekom. Len za posledné obdobie, štrajkovali sestričky (kto vie, koľko chorých na to doplatilo, že sestričky nenastúpili do práce), keď neuspeli, tak to zaniklo. Mnohé sestričky prišli o prácu, ale to už nikoho nezaujímalo, svoj účel nesplnili, Fico to ustal, kašlať na nich. Ja sa ani nedivím, že ich naspäť  nezobrali, veď kto by zamestnal nespoľahlivého zamestnanca.  Potom boli učitelia, žiaci sa neučili, slabá hŕstka ( tuším to bolo ani tri %) demonštrovala, ale robilo sa k tomu PR , ako by demonštrovalo celé Slovensko. Učitelia dopadli lepšie, nikto, aspoň o tom neviem, nebol prepustený. Potom bol Baštrnák, čo na tom, že mu vyplatili vratky DPH za Radičovej, ale vinný bol Fico, zase demonštrovalo celé Slovensko (aspoň podľa našich novinárov). A zabudla som na matovičovú babičku, zase bolo namále, síce sa nedemonštrovalo, ale okrem Matoviča pomaly nebolo v televízii nič iné. A včuľ máme ďalší majdan. Vraj zabili dvoch mladých ľudí kvôli talianskej mafia. Čo na tom, že odborníci na mafiu upozorňujú, že by nikdy talianska mafia nezabíjala týmto spôsobom novinára. Buď by ho uplatila, alebo by zmizol a nikto by ho nenašiel A zaujímavé.  Zase boli veľké peniaze  vyplatené „vraj mafiánom“ za Radičovej vlády. Dúfam, že sa to ustojí, že to neskončí, ako ukrajinský majdan, ďalším mŕtvymi.

Vizitka čoho? Neviem

12.09.2018

Dnes som bola vďačná za supermarkety, prečo?. Lebo ešte o pol ôsmej som tam našla otvorenú lekáreň. Načo mi bola v takom čase lekáreň? Nie kvôli chorobe mňa alebo detí. Nie. Kvôli všam. viac »

Prečo nie

06.09.2018

Najprv ma tiež, ani nie rozčúlilo, ale skôr som sa podivila tomu, že všetky deti majú dostať zadarmo obedy aj deti pracháčov, ale potom som si povedala, prečo nie. Prečo majú mať všetko viac »

50 rokov

21.08.2018

50 rokov počúvam o 68 - om. Mala som vtedy 11 rokov, bolo to v noci pre mojimi meninami, keď nás prišli oslobodiť vojská Varšavskej zmluvy. Naši sa báli, že vypukne vojna, no chvála bohu nič viac »

Donald Trump, Kim Čong-Un, summit

Druhý summit s Kimom sa bude konať už onedlho, oznámil Trump

25.09.2018 09:45

Trump a Kim sa prvýkrát stretli v júni v Singapure, kde hovorili o denuklearizácii Kórejského polostrova.

donald trump emmanuel macron

Trump sa v New Yorku stretol s francúzskym prezidentom Macronom

25.09.2018 09:37

Témami rozhovoru bolo okrem iného obchodovanie, bezpečnosť a terorizmus.

úplatok, korupcia

Kandidát na primátora Nitry Štefek obvinenie z nepriamej korupcie odmieta

25.09.2018 09:28

Obvinený je z nepriamej korupcie v súvislosti s jeho pôsobením v Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti.

Tunel Sitina

V okolí tunela Sitina smerom do Petržalky sa tvoria kolóny, dôvodom je nehoda

25.09.2018 08:48

V tuneli je uzatvorený ľavý jazdný pruh a vodiči sa v kolóne zdržia približne hodinu.