Založ si blog

Koľko ešte

Koľko ešte bude treba zorganizovať majdanov, aby opozícia si splnila sen a dostala sa k moci. Keď počítam, tak bolo ich už neúrekom. Len za posledné obdobie, štrajkovali sestričky (kto vie, koľko chorých na to doplatilo, že sestričky nenastúpili do práce), keď neuspeli, tak to zaniklo. Mnohé sestričky prišli o prácu, ale to už nikoho nezaujímalo, svoj účel nesplnili, Fico to ustal, kašlať na nich. Ja sa ani nedivím, že ich naspäť  nezobrali, veď kto by zamestnal nespoľahlivého zamestnanca.  Potom boli učitelia, žiaci sa neučili, slabá hŕstka ( tuším to bolo ani tri %) demonštrovala, ale robilo sa k tomu PR , ako by demonštrovalo celé Slovensko. Učitelia dopadli lepšie, nikto, aspoň o tom neviem, nebol prepustený. Potom bol Baštrnák, čo na tom, že mu vyplatili vratky DPH za Radičovej, ale vinný bol Fico, zase demonštrovalo celé Slovensko (aspoň podľa našich novinárov). A zabudla som na matovičovú babičku, zase bolo namále, síce sa nedemonštrovalo, ale okrem Matoviča pomaly nebolo v televízii nič iné. A včuľ máme ďalší majdan. Vraj zabili dvoch mladých ľudí kvôli talianskej mafia. Čo na tom, že odborníci na mafiu upozorňujú, že by nikdy talianska mafia nezabíjala týmto spôsobom novinára. Buď by ho uplatila, alebo by zmizol a nikto by ho nenašiel A zaujímavé.  Zase boli veľké peniaze  vyplatené „vraj mafiánom“ za Radičovej vlády. Dúfam, že sa to ustojí, že to neskončí, ako ukrajinský majdan, ďalším mŕtvymi.

Výborne

20.03.2018

Takže páni, už ste si ukázali, kto má väčšieho, a čo tak začať pracovať pre Slovensko a slovákov a upokojiť situáciu? Ešte niečo k pánovi, čo ma obvinil, že klamem. Obyčajne máte viac »

Prečo im neverím

19.03.2018

Keď mala 11 rokov bol 68. Jeden rok všetci novinári hlásali, že je to okupácia, no o rok už väčšina tvrdila, že to bolo "oslobodenie" od revizionistov, nacionalistov.... Potom bol 89. Ja som viac »

posledný na tému slušné Slovensko

18.03.2018

Toto je môj posledný článok na tému pochodov pre slušné Slovensko. Ako je možné, že na plagátoch vraj slušného Slovenska urážajú všetkých, čo majú iný názor, to ich predstava slušného viac »

andrej babiš

Babiš tvrdí, že Zeman drží slovo a do procesu formovania vlády nechce zasahovať

20.03.2018 22:42

Podľa Babišových slov hlava štátu drží slovo a do zostavovania vlády nemieni zasahovať.

Británia, Facebook, Cambridge Analytics, šéf, Alexander Nix

Riaditeľ Cambridge Analytica: My sme vymysleli volebnú stratégiu Trumpa

20.03.2018 22:32

Firma Cambridge Analytica následne oznámila, že Nixa dočasne zbavila funkcie, keďže prebieha nezávislé vyšetrovanie tajne nakrútenej televíznej reportáže.

štrajk v Aténach, Grécko

Ruská informátorka zavraždenej maltskej novinárky sa vzdala polícii

20.03.2018 22:12

Práve Ruska mala poskytnúť zavraždenej zásadné informácie k investigatívnemu materiálu.

Euro, peniaze

Každá siedma firma z EÚ v Británii už začala s presunmi na kontinent

20.03.2018 21:41

Zhruba každá siedma firma v Británii, ktorá pochádza z niektorej z krajín Európskej únie, už presunula časť prevádzky z Britských ostrovov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 183
Celková čítanosť: 260978x
Priemerná čítanosť článkov: 1426x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy