Založ si blog

Koľko ešte

Koľko ešte bude treba zorganizovať majdanov, aby opozícia si splnila sen a dostala sa k moci. Keď počítam, tak bolo ich už neúrekom. Len za posledné obdobie, štrajkovali sestričky (kto vie, koľko chorých na to doplatilo, že sestričky nenastúpili do práce), keď neuspeli, tak to zaniklo. Mnohé sestričky prišli o prácu, ale to už nikoho nezaujímalo, svoj účel nesplnili, Fico to ustal, kašlať na nich. Ja sa ani nedivím, že ich naspäť  nezobrali, veď kto by zamestnal nespoľahlivého zamestnanca.  Potom boli učitelia, žiaci sa neučili, slabá hŕstka ( tuším to bolo ani tri %) demonštrovala, ale robilo sa k tomu PR , ako by demonštrovalo celé Slovensko. Učitelia dopadli lepšie, nikto, aspoň o tom neviem, nebol prepustený. Potom bol Baštrnák, čo na tom, že mu vyplatili vratky DPH za Radičovej, ale vinný bol Fico, zase demonštrovalo celé Slovensko (aspoň podľa našich novinárov). A zabudla som na matovičovú babičku, zase bolo namále, síce sa nedemonštrovalo, ale okrem Matoviča pomaly nebolo v televízii nič iné. A včuľ máme ďalší majdan. Vraj zabili dvoch mladých ľudí kvôli talianskej mafia. Čo na tom, že odborníci na mafiu upozorňujú, že by nikdy talianska mafia nezabíjala týmto spôsobom novinára. Buď by ho uplatila, alebo by zmizol a nikto by ho nenašiel A zaujímavé.  Zase boli veľké peniaze  vyplatené „vraj mafiánom“ za Radičovej vlády. Dúfam, že sa to ustojí, že to neskončí, ako ukrajinský majdan, ďalším mŕtvymi.

Kedy prestanú podvádzať

26.11.2018

To je neskutočné. Minule mi prišlo na mail, že sa mám prihlásiť do svojho účtu v Prima banke, to bolo aspoň v slovenčine. Dnes mi príšlo v niečom, čo malo od slovenčiny ďaleko taká hatlanina, viac »

Je to závisť?

08.11.2018

Už vyše mesiaca tu počúvame o Dankovej rigoroznej práci. Teraz dokončenie chcú odvolať rektora školy. Pani Nicolsonova nie je to len závisť, že vy nemáte školy? Pretože tá vaša kópia viac »

Diplomka

19.10.2018

Všetci sa idú zblázniť, že Danko nechce ukázať svoju prácu. Ani ja by som just neukázala. Čo koho do toho. Diplomku som si obhajila pred komisiou. Dali mi diplom. Takže, keď obhájil Danko viac »

Andrej Babiš

Európska komisia nemieni dotovať firmy okolo Agrofertu

12.12.2018 22:49

Peniaze sa nebudú vyplácať, kým nebude objasnená situácia okolo možného konfliktu záujmov premiéra Babiša.

Tupolev Tu-160

Ruské strategické bombardéry lietali na Karibikom

12.12.2018 22:23

Bombardéry, ktoré v minulých dňoch prileteli do Venezuely, vykonali desaťhodinový let nad Karibským morom.

obrnené vozidlo

Maďarsko na ochranu trhov nasadilo obrnené vozidlá

12.12.2018 21:32

Spravodajský server Index.hu pôvodne pohyb vojenských vozidiel spájal s podvečerným protestom v uliciach Budapešti.

Mateusz Morawiecki.

Poľský premiér Morawiecki ustál hlasovanie o dôvere v parlamente

12.12.2018 20:03

Dolná komora parlamentu podržala Morawieckeho vo funkcii pomerom hlasov 231 k 181.