Založ si blog

Koľko ešte

Koľko ešte bude treba zorganizovať majdanov, aby opozícia si splnila sen a dostala sa k moci. Keď počítam, tak bolo ich už neúrekom. Len za posledné obdobie, štrajkovali sestričky (kto vie, koľko chorých na to doplatilo, že sestričky nenastúpili do práce), keď neuspeli, tak to zaniklo. Mnohé sestričky prišli o prácu, ale to už nikoho nezaujímalo, svoj účel nesplnili, Fico to ustal, kašlať na nich. Ja sa ani nedivím, že ich naspäť  nezobrali, veď kto by zamestnal nespoľahlivého zamestnanca.  Potom boli učitelia, žiaci sa neučili, slabá hŕstka ( tuším to bolo ani tri %) demonštrovala, ale robilo sa k tomu PR , ako by demonštrovalo celé Slovensko. Učitelia dopadli lepšie, nikto, aspoň o tom neviem, nebol prepustený. Potom bol Baštrnák, čo na tom, že mu vyplatili vratky DPH za Radičovej, ale vinný bol Fico, zase demonštrovalo celé Slovensko (aspoň podľa našich novinárov). A zabudla som na matovičovú babičku, zase bolo namále, síce sa nedemonštrovalo, ale okrem Matoviča pomaly nebolo v televízii nič iné. A včuľ máme ďalší majdan. Vraj zabili dvoch mladých ľudí kvôli talianskej mafia. Čo na tom, že odborníci na mafiu upozorňujú, že by nikdy talianska mafia nezabíjala týmto spôsobom novinára. Buď by ho uplatila, alebo by zmizol a nikto by ho nenašiel A zaujímavé.  Zase boli veľké peniaze  vyplatené „vraj mafiánom“ za Radičovej vlády. Dúfam, že sa to ustojí, že to neskončí, ako ukrajinský majdan, ďalším mŕtvymi.

Pravidla EU

14.06.2018

Paradox Tak sme sa z novín na Markize dozvedeli, že krava, ktorá sa zatúlala z Bulharska mimo EU sa nemôže vrátiť domov bez potvrdenia veterinára, že je zdravá, ináč ju utratia. Státisíce viac »

Problémy s dôchodcami

11.06.2018

Politici, noviny, všetci majú starosti, čo budú vyplácať budúcim dôchodcom, keď ich bude tak veľa, lebo za chvíľu nastupujú do dôchodku Husákové deti. Dnes som išla kolo vývesky, kde viac »

Mám návrh

29.04.2018

Pán Fico, idete zvyšovať kadečo v rámci sociálneho balíka, ale je tu skupina ľudí, ktorí by si tiež zaslúžili zvýšiť príspevok. Sú to ľudia, ktorí sa starajú o deti 24 hodín, snažia viac »

parlament, národna rada, NR SR, budova

Majetok politikov bez lupy

25.06.2018 06:00

Podľa politológa Koziaka hovoriť o potrebe prijatia nového zákona o ochrane verejného záujmu je len dobrým sloganom pre voličov, ale nič sa neurobí.

pohotovosť, lekárska pohotovostná služžba

Zoznam pohotovostí bude na poslednú chvíľu

24.06.2018 20:00

Na nový systém fungovania prvej pomoci malo od júla nabehnúť 75 ambulancií pre dospelých a 61 pre deti, táto sieť nekopíruje dnešný stav, je menšia.

súd, Pavol Rusko, Marián Kočner, prepustenie na slobodu

Rozhodne sa polícia prehľadať Kočnerov dom?

24.06.2018 19:42

Polícia sa môže pokúsiť o prehliadku. Špecializovaný trestný súd v prípade oboch obvinených rozhodol, že na koniec vyšetrovania budú čakať na slobode.

babiš

Babiš potvrdil, že na post ministra zahraničných vecí navrhne Pocheho

24.06.2018 17:58

Predseda ČSSD Jan Hamáček tvrdí, že ak by Babiš nepredložil prezidentovi Pocheho nomináciu, išlo by o porušenie koaličnej zmluvy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 188
Celková čítanosť: 278782x
Priemerná čítanosť článkov: 1483x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy